Чудовий удар зі штрафного від Вікентія Волошина вивів луганську Зорю в 1/4 фіналу кубкових змагань. ФСК Маріуполь припинив свій шлях на стадії 1/8 фіналу, пише 24 Канал.

До теми Потужний штрафний подарував Зорі квиток в 1/4 фіналу Кубка України: відео єдиного голу

Хто продовжить боротьбу за трофей

Усі інші учасники чвертьфіналу визначились на футбольному полі ще протягом 26-го та 27-го вересня. Першим чвертьфіналістом стала Олександрія, яка пройшла далі у Кубку завдяки автоголу одного з талантів Руха Марка Сапуги на 90+4 хвилині зустрічі.

У той же день 26 вересня свій квиток здобув Шахтар. Щоправда, донеччанам він дався значно легше. М'яч тричі побував у володіннях Вереса, а фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу "гірників" на виїзді 0:3.

27 вересня визначились ще п'ять учасників наступного раунду Кубка: Вікторія мінімально обіграла Минай, Оболонь сенсаційно вибило із боротьби Динамо (1:0), Чорноморець переграв Кривбас 2:1, Ворскла розгромила на виїзді Металіст 1925 (0:3), а Полісся у серії пенальті перемогло Дніпро-1 (1:1, по пенальті 5:4).