Результати гонки

1. Німеччина
2. Росія
3. Норвегія
...
9. Україна

До теми Збірній України після дискваліфікації повернули 4 місце в естафеті, Швеція здобула перемогу

Хід естафети

За підсумками першого етапу у лідери вийшла Норвегія. Завдячувати цьому норвежці мають Струлі Легрейду. Услід за ним йшли збірні Німеччини та Чехії.

  • У складі збірної України стартував Артем Тищенко. На двох вогневих рубежах Артем використав 2 запасні патрони і передав естафету 14 з відставанням в 1 хвилину.

Після другого етапу несподіване лідерство Німеччині забезпечив Бенедікт Долль. Слідом за ним йшов француз Кантен Фійон-Майє з відставанням у 10 секунд. Норвежець Йоханнес Дале з колом штрафу вибув з топ-5.

  • Натомість українець Дмитро Підручний продемонстрував дивовижний етап. Він підняв збірну України з 14 на 3 позицію!

Німець Арнд Пайффер на першій стрільбі третього етапу ідеально відпрацював і перевага його збірної над Францією вже складала 30 секунд. Українець Антон Дудченко використав 2 запасні патрони й опустився на 8 місце.

За результатами третього етапу Німеччина зберегла лідерство з відривом у понад 40 секунд над Францією. Антон Дудченко через два промахи змушений був проходити 300 штрафних метрів. Відтак, наша збірна вже була на 9 сходинці та програвала лідерам понад 3 хвилини.

На останньому етапі в Німеччини біг далеко не найсильніший Філіпп Наврат. Та завдання німцю спростив француз Емільє Жаклен – 4 штрафні кола після першої стрільби практично означали "золото" для Німеччини.

На друге місце вийшла Норвегія, яку до медалі вів Йоханнес Бьо. Далі йшла Австрія та Росія.

  • Українець Богдан Цимбал, який заміняв Артема Приму, уже на першій для себе стрільбі "спіймав" штрафне коло. Україна все ще була 9 але відставання складало 4 хвилини.

На останній стрільбі Наврат знову відпрацював ідеально та приніс Німеччині "золото". На фінальній перестрілці не витримав Бьо. Норвежець пішов на штрафне коло, тому "срібло" дісталося Росії. У підсумку Норвегія здобула "бронзу".

Укранець Богдан Цимбал використав 2 запасні патрони та фінішував на 9 позиції!


Календар біатлонного сезону / Інфографіка Спорт 24​