Після скандалу через зображення окупованого Криму мапа Olympics Cheer Zone взагалі зникла з сайту. Однак згодом її повернули вже без помилки.

До речі З сайту Олімпіади зникла скандальна карта, що відділяла Крим від України

Детальніше про скандал

Карту розмістили на офіційному сайті Олімпійських ігор-2020 у Токіо. Між Україною та півостровом була проведена межа. Це викликало неабияке обурення в мережі.

Міністерство закордонних справ України відреагувало на інцидент. Доручили послам у Швейцарії та Японії розібратися в цій ситуації.


Крим повернули Україні / Скриншот із сайту Олімпіади

Олімпіада у Токіо: коротко

  • Олімпійські ігри стартують у Токіо 23 липня. Вони триватимуть до 8 серпня.
  • Україну на Олімпіаді у Токіо представлять 157 спортсменів у 25 видах спорту.
  • До слова, офіційна церемонія відкриття почнеться о 14:00 23 липня.

Попередні схожі скандали

  • У липні 2021 року в україномовній версії онлайн-енциклопедії Вікіпедія помітили карту Росії з українським Кримом. В інстаграмі на сторінці, яка позиціює себе як офіційне представництво JBL – карту України без Криму й Донбасу. Згодом у JBL Ukraine вибачились, а у Вікіпедії пообіцяли розібратись.
  • Український онлайн-сервіс Hotline у травні опублікував карту України без тимчасово окупованого півострова. Проте компанія таки вибачилась та заявила, що Крим – це Україна.
  • 30 червня Київський залізничний вокзал теж опинився в епіцентрі скандалу. Там продавали російський журнал, у якому на опублікованій карті окупований півострів Крим зобразили у складі Росії.