Несподіване рішення

Таке рішення було прийнято після розмови із головним тренером Мірчею Луческу та президентом "Динамо" Ігорем Суркісом.

Керівництво клубу вирішило піти назустріч 31-річному нападнику, який лише нещодавно повернувся у команду киян. Його контракт із клубом був розрахований на два роки з опцією продовження.

"Динамо" дало можливість Кравцю змінити клуб, де він зможе отримувати більше ігрової практики.

Додамо, що нападник вже зумів відзначитись голом після повернення у Київ. Це сталось у товариському матчі проти "Колосу".

• Артем Кравець – вихованець ДЮФШ "Динамо" імені Валерія Лобановського, куди потрапив у віці 13 років. Після закінчення навчання виступав за "Динамо-2" і молодіжну команду клубу, періодично залучаючись до першої команди київського "Динамо".
  • Дебютував у складі "біло-синіх" у вищій лізі чемпіонату України 17 червня 2007 року в останньому турі в гостьовому матчі проти київського "Арсеналу" (1:0), вийшовши після перерви на заміну замість угорця Балажа Фаркаша.
  • Всього в чемпіонаті України за "Динамо"Кравець провів 65 матчів (забив 26 м'ячів), в Кубку України 11 матчів (3 м'ячі), в Суперкубку України 1 матч і в єврокубках 28 матчів (4 м'ячі). Всього – 105 ігор (33 м'ячі).