Закарпатський Минай не зміг втримати перемогу в матчі з Інгульцем, отримавши два безглузді голи наприкінці зустрічі. Такий несподіваний результат дав привід для звинувачень у нечесній грі.

До теми Навіть без синиці в руках: Минай втратив перемогу над Інгульцем в фіналі гри – відеоогляд

Шаран: Я всю свою кар‘єру чесним і порядним шляхом збудував

Втім, головний тренер Минаю Володимир Шаран категорично заперечив усі підозри, які озвучив Сергій Болотніков. За словами 51-річного фахівця, він ледь не опинився на лікарняному ліжку через прикру поразку.

"Та ви що? Ні***а собі! Болотніков таке сказав? У мене ледь інфаркт не трапився, а він каже договірний матч. Це просто марення! Таких п*****сів, що пишуть таку х***ю, треба гноїти!

Нехай клуб подає на нього до суду. Інакше не можна у цій ситуації! Я його згною! Замість того, щоб підіймати український футбол, вони намагаються опустити мій імідж і клуб. У мене це у голові не вкладається.

Договірняки з перших хвилин видно! Які три на три?! Це не 90-ті, щоб три на три ху**ити! Про що він говорить? Я всю свою кар‘єру чесним і порядним шляхом збудував, у мене й у думках ніколи не було.

Мельник сам не може пояснити, чому він витяг руки, у нього помутніння сталося. Він вбитий три дні ходить, я вже не знаю, що з ним робити. Хлопець дуже засмучений", – розповів Шаран.