За словами оборонця клубу, команда не очікувала почути такі слова у свою сторону. Він додав, що Яремчук не з тих гравців, які надто часто висловлюється у роздягальні, цитує Belgium Soccer.

До теми: Тренер "Гента" розповів, чи розраховує на Яремчука після конфлікту у клубі

Команда шокована

Оборонець сподівається, що у наступних матчах м'яч більше долітатиме у ноги Яремчука.

  • Після чотирьох турів у чемпіонаті "Гент" посідає аж 14 місце. У їх активі лише одна перемога та три нічиї.
  • У минулому сезоні Яремчук продовжив контракт з "Гентом" до середини 2023 року. Яремчук в чемпіонаті 2019/20 забив 10 голів за 18 матчів.

З чого все почалось

30 серпня "Гент" мінімально обіграв "Мехелен". Після матчу Яремчук залишився не задоволений грою команди. Зокрема, український футболіст заявив, що "Гент" грає, як команда з другого дивізіону. Він додав, що "Гент" надто багато обороняється.

Наставник "Гента" Ласло Болоні досить різко відповів на критику гри команди з боку Яремчука. Фахівець назначив, якщо українському нападнику не подобається грати у клубі, тоді йому слід обрати іншу команду.

Наставник провів розмову з футболістом та прояснив всю ситуацію. Він розповів, що розраховує на українського нападника у матчі проти "Ейпена". Болоні вважає безглуздо було б залишити Яремчука поза заявкою на матч через незрозумілий конфлікт. За словами фахівця, помста – це зброя ідіотів, а таким себе Болоні не вважає.