Черговий скандал розгорівся після представлення російським Зенітом нової форми на сезон. Раніше компанія заявляла, що покинула ринок країни-агресорки, але, очевидно, їхні попередні повідомлення не були щирими.

Читайте також Спонсор збірної України потрапив у скандал з росіянами: чи відмовиться УАФ від співпраці з Joma

Львівські Карпати одразу відмовилися від співпраці з іспанцями та оперативно змінили постачальника форми. Відреагували на скандал і в УАФ, де компанія виступає технічним спонсором збірної України.

Ультиматум Кривбаса

Відповідну заяву зробив криворізький Кривбас, який теж виступає у формі Joma. У клубі відзначили, що вони не можуть одночасно відмовитися від постачальника. Наразі Кривбас чекає пояснень від компанії, а якщо співпраця з агресором підтвердиться, вони змінять технічного партнера.

Ми звернулись з офіційним запитом до представника компанії Joma в Україні, та чекаємо від них чіткої позиції та повного виходу компанії з ринку країни-агресора. На період розгляду цієї ситуації ФК Кривбас призупиняє виконання всіх рекламних зобов'язань, які вказані в контракті,
– йдеться в заяві клубу.

Нагадаємо, що у 2022 році низка російських клубів, зокрема ЦСКА Москва та кадирівський Ахмат, повідомили, що їх одягає компанія Joma. Тоді виробник спортивного одягу повідомив про зупинку усіх спонсорських контрактів з російськими та білоруськими командами до припинення повномасштабної агресії.