Виробник спортивного одягу компанія Joma потрапила у гучний скандал. Російський Зеніт презентував нову форму, на якій красувався логотип іспанської компанії.

Читайте також Тепер рішення за збірною України: Карпати відмовились від форми Joma, яка працює в Росії

Після початку війни в Україні компанія оголосила, що припинила спонсорську діяльність з російськими та білоруськими клубами. Проте клуби з країни-агресорки продовжували виступати у формі Joma. Але вони її отримували не у рамках спонсорської угоди, а закуповували.

Українська асоціація футболу відреагувала на скандальну ситуацію зі своїм технічним спонсором. Вони надіслали у головний офіс іспанської компанії запит із проханням дати пояснення. Цілком ймовірно, що УАФ розірве угоду з Joma.

Прогноз Favbet

Тим часом букмекери пропонують зробити спеціальну ставку на те, чи припинить УАФ співпрацю з технічним спонсором національної збірної команди України з футболу Joma до наступного офіційного матчу 26 березня 2023 року.

Експерти впевнені, що УАФ розірве угоду з іспанською компанією. На такий підсумок скандалу можна поставити з коефіцієнтом 1,40. На продовження співпраці з іспанським брендом – 2,80.