Компанія Joma після початку війни оголосила, що припинила спонсорську діяльність з російськими та білоруськими клубами. Однак це не означало, що російські клуби не могли й далі використовувати форму Joma. Тільки цього разу вони її отримували не в рамках спонсорських угод з виробником, а закуповували. У той самий час Joma виготовляла і форму для збірних України з футболу.

Читайте також Збірна України втратила воротаря перед важливим матчем з Англією

3 березня 2023 року виявилося, що саме в формі Joma буде виступати ще один російський клуб – Зєніт, титульним спонсором якого є "Газпром".

Львівські Карпати, які теж використовували форму від Joma, заявили, що змінили постачальника. І вказали, що "причиною такого рішення стала відсутність чіткої позиції компанії Joma щодо припинення роботи на російському ринку".

Нового постачальника клуб обрав ще в лютому. Але в березні футболісти в товариських матчах виступатимуть ще в старій формі від Joma. Як пояснили в клубі, все через те, що зміна форми є тривалим процесом.

Карпати та збірна України – не єдині команди, які в Україні виступають у формі від Joma. В УПЛ її використовують також клуби Кривбас, Інгулець та Металіст. Окрім того, форму від Joma використовують і українські арбітри під час матчів.