Експерт висловив обурення щодо клубу, який за останні 1,5 року витратив понад мільярд євро на придбання нових гравців, включаючи Михайла Мудрика. Значна частина з новачків, серед яких і українець, отримали контракти на 7-8 років, що є рідкістю в сучасному футболі.

Дивіться також Мудрик може змінити клубну прописку влітку: названо двох претендентів на українця

Що обурює колишнього гравця

"Проблема команди в тому, що тренер Почеттіно прийшов у момент, коли клуб витратив величезну кількість грошей на вантажівку гравців з 8-річними контрактами. Про що думали у Челсі? Тренеру доводиться виправдовуватись, що він цих футболістів не просив. Вони застрягли та не знають, куди рухатися.

Ймовірно, тепер будуть змушені продавати свого таланта Конора Галлахера, бо такі є реалії фінансового фейр-плей. Це дивує. Звичайно, можна просто звільнити Почеттіно, але що це дасть і хто зараз прийде замість нього", – сказав Мерсон.

Коридор ганьби для Мудрика

  • Нагадаємо, що Челсі програв у фіналі Кубка англійської ліги, але продовжує боротьбу в Кубку Англії.
  • По завершенню матчу гравці зіткнулися з неприємностями, оскільки під час нагородження їм довелося пройти через групу вболівальників Ліверпуля.
  • Михайло Мудрик та Енцо Фернандес пройшли коридор ганьби. Мудрик, зігнувши голову, ігнорував насмішки фанатів, тоді як Енцо Фернандес був готовий відповісти, але його стримав партнер з команди.