Цього року клубам УПЛ нарешті дозволили допустити на трибуни вболівальників. Раніше фанатів не пускали на стадіони через пандемію коронавірусу, а пізніше – через воєнний стан.

До теми Футбольна дискримінація в Україні: Карпатам не дозволили поїхати на збори в Іспанію

Чи будуть глядачі у Першій лізі?

Тепер же вболівальників мають допустити і на матчі Першої та Другої ліг. Відповідне рішення клуби мають отримати від місцевих військових адміністрацій. Раніше вже з'являлась інформація, що Карпатам дозволять допустити 3 тисячі фанатів.

Президент ПФЛ Олександр Каденко розповів про процедуру допуску фанатів і визначення кількості доступних місць. Він зазначив, що чимало команд відмовляться проводити ігри із вболівальниками.

Завершується збір інформації. Детальний аналіз по кожній команді попереду. На відміну від УПЛ, де тільки Дніпро-1 виявився не готовий запрошувати глядачів на свої офіційні поєдинки, серед клубів ПФЛ таких відмовників вистачатиме. Треба бути реалістами. Ніхто не дозволить ризикувати життям уболівальників. Кожна дрібниця повинна бути врахована. В України підступний ворог. Це й так неабиякий здобуток, що за воєнного стану відбуваються футбольні першості,
– зазначив Каденко.

Турнірне становище у Першій та Другій лігах

Нагадаємо, що сезону 2023-2024 у другому та третьому дивізіонах чемпіонату України відновиться 23 березня. У Першій лізі залишилось провести по десять турів у Чемпіонській групі та Групі вибування.

Читайте також Визначилися глядацькі квоти для усіх клубів УПЛ: хто з команд не отримав дозвіл військових

Лідером у першій групі є Карпати, які на три бали випереджають Інгулець. Згідно з форматом турніру, 1 – 2 місця напряму піднімуться до елітного дивізіону, а 3 – 4 місця гратимуть у перехідних матчах з 13 – 14 командами з УПЛ.

У Другій лізі залишилось відіграти 11 турів. Лідерами є Звягель та ЮКСА, які на п'ять балів випереджають Дружбу. Переможець дивізіону напряму вийде у другий дивізіон, а 2 – 3 місця гратимуть у стикових зустрічах проти 8-9 команд Групи вибування Першої ліги.