16 січня Жозе Моурінью покинув тренерський місток італійської Роми, який очолював із літа 2021-го року. На чолі "вовків" "Особливий" провів 138 матчів та привів клуб до перемоги у Лізі конференцій. Однак у поточному сезоні-2023/2024 виступи Роми дуже нестабільні, тому у клубі вдались до ротацій тренерів.

До теми Коли провал не засмучує: Жозе Моуріньо заробив майже 100 мільйонів євро за дострокові звільнення

Переїде працювати у чемпіонат Роналду

Прощання із Ромою для досвідченого фахівця було болючим, а відео Жозе у машині розчулило мільйони футбольних уболівальників.

Однак без роботи португальський спеціаліст не стане засиджуватись. Моурінью вже начебто дав усну згоду саудівському Аль-Шабабу.

Жозе по відеодзвінку домовився із керівництвом свого нового клубу, що найближчим часом прилетить в Ер-Ріяд, аби узгодити усі деталі та офіційно поставити свій підпис у контракті.

Це буде новий виклик у кар'єрі експресивного наставника. Адже Аль-Шабаб "не хапає зірок із неба", а після 19-ти турів посідає лише 11-те місце у Про-лізі Саудівської Аравії.

Прихід Моурінью може позитивно повпливати не лише на гру, а й на імідж команди. Все більше легіонерів захочуть переходити в Аль-Шабаб, аби попрацювати під керівництвом титулованого тренера.

Аль-Шабаб стане вже 12-м клубом у тренерській кар'єрі "Особливого".