Шахтар потрапив в одну групу Ліги чемпіонів з мадридським Реалом (третій раз поспіль), німецьким РБ Лейпцигом та шотландським Селтіком. Перший матч довелося грати на виїзді проти РБ Лейпциг. І Шахтар здобув розгромну перемогу, забивши чотири голи.

Як це було Оновлений Шахтар виносить Лейпциг у Лізі чемпіонів, забивши чотири голи: відео розгрому

Ще до першого матчу букмекери оцінювали шанси Шахтаря на те, щоб посісти одне з перших двох місць, яке дасть змогу вийти в плей-офф. Зважаючи на те, в якому стані опинилася команда через війну (її покинули майже всі топові легіонери, які були в минулому сезоні), то саме Шахтар був аутсайдером цієї групи. Для прикладу, букмекерська компанія Favbet приймала ставки з коефіцієнтом 46 на те, що саме українська команда буде переможцем групи.

Або ж ставки з коефіцієнтом 7,5 на те, що "помаранчево-чорні" посядуть одне з двох перших місць. Для прикладу, на РБ Лейпциг приймали ставку з коефіцієнтом 1,22, а на Селтік – 4,3. Щодо Реала, то там був мізерний коефіцієнт в 1,05.

Та після першого матчу коефіцієнти довелося різко змінити. Тепер у Favbet шанс Шахтаря стати переможцем групи отримав коефіцієнт 20. Лідерство у цьому питанні й далі зберігає Реал – 1,07. РБ Лейпциг хоч і програв вдома перший матч, після чого звільнив головного тренера, поки в перспективі має кращі шанси, аніж українська команда – коефіцієнт 12 на те, що саме "бики" будуть переможцями групи. Аутсайдером в цьому питання став Селтік – коефіцієнт 21.

Варте уваги Суперник Шахтаря у Лізі чемпіонів отримав нового головного тренера

Щодо виходу з групи, то Шахтар значно покращив свої шанси. На те, що команда посяде одне з двох перших місць – коефіцієнт 3,1. В суперників донеччан коефіцієнти дещо менші, але вже не настільки – 2,1 на РБ Лейпциг та 2,75 на Селтік.

Вже в середу, 14 вересня, Шахтар зіграє другий матч в Лізі чемпіонів – прийматиме Селтік. Цей матч повинен дати відповіді на те, чи зможе Шахтар і справді поборотися за вихід до плей-офф Ліги чемпіонів, і чи не була перемога над РБ Лейпциг – випадковістю.