Зацікавленість з Європи

25-річний лівий вінгер розкрився під керівництвом Мірчі Луческу у київському Динамо. Своєю грою легіонер зацікавив клуби з інших країн.

Несподівано Мілевський може завершити кар'єру після вильоту Минаю з УПЛ

У послугах Жерсона Родрігеса зацікавлені команди з Іспанії, Італії, Португалії та Англії. Румунський спеціаліст зумів знайти підхід до скандального футболіста, який відзначається своїм палким характером.

  • У сезоні-2020/2021 люксембуржець зіграв у "біло-синій" футболці 38 матчів, у яких забив 7 голів та віддав 4 асисти.
  • Контракт Жерсона з киянами розрахований до 2 серпня 2024 року. Спеціалізований портал Transfermarkt оцінює гравця у 2 мільйони євро.

Кар'єра Родрігеса у Динамо

  • Влітку 2019 року Родрігес перейшов у київське Динамо з японського Джубіло Івата. Киянам довелось віддати за цей трансфер 2 мільйони євро. Довготривала угода гравця була підписана на 5 років.
  • У першій частині свого дебютного сезону в УПЛ провів 12 матчів, у яких двічі відзначався у воротах суперників. Згодом через конфлікт з головним тренером Олексієм Михайличенком перестав потрапляти до основного складу і взимку був відправлений в оренду в Туреччину.
  • У липні 2020 року повернувся у Київ з розташування турецького Анкарагюджю, де він виступав на правах оренди. З команди його вигнали через бійку.