Все розпочалось зі звичайної статті у газеті "Der Spiegel", у якій Сіті звинуватили в порушенні, які клуби вчинює вже протягом дев'яти років. Це дало початок розслідуванню цієї справи, яке розпочалось ще у 2018 році, та тривало протягом цих чотирьох років.

Варте уваги Президента переможця Ліги Європи підозрюють у незаконному зберіганні наркотиків

Єдине, що провчить "містян"

Тепер більшість клубів АПЛ підтримують ініціативу виключити Манчестер Сіті з вищого дивізіону. Зрозуміло, що це в разі того, якщо обвинувачення в сторону "блакитних" буде підтверджено. Також англійські команди вважають, що позбавлення Манчестер Сіті титулів не мають жодного сенсу. Все через те, що це створить зайву плутатину. Також команди і проти штрафу для "містян", оскільки той не матиме жодного ефекту.

Тому команди прийняли рішення голосувати за дискваліфікацію обвинувачених з АПЛ. Найбільшими заколотниками ситуації є гранди англійського футболу, а саме: Манчестер Юнайтед, Арсенал, Челсі, Ліверпуль та Тоттенгем.

Складний період Манчестер Сіті

  • АПЛ передала усі необхідні документи по цій справі з "містянами" незалежній комісії, яка винесе вердикт для англійського гранда.
  • "Блакитним" загрожує трансферний бан та зняття очок, а от клуби АПЛ хочуть іншого вердикту.
  • Сам Хосеп Гваріола говорив, що МанСіті у такі ситуації, що команда не думає про чемпіонство. Тому таке покарання можна вважати для "містян" незначним.
  • Про ситуацію довкола команди футболісти Манчетер Сіті дізнались не від керівництва клуба, а з преси.