У своєму фейсбуці Сергій Болотніков написав свою думку про назви деяких першолігових клубів, які вважає досить таки безглуздими. Він у досить грубій формі написав свої версії щодо вигадування цих назв.

Читайте також "Карпатам" не дали створити оновлений клуб: Болотніков розповів про стан справ у команді

Скандал між керівниками

"Як це сталось – з бодуна, в сауні, програли в карти? Як вони уявляли собі фанатські заряди? Або афішу матчу "ВПК-Агро" проти "Барселони"? Або татуха на спині?", – написав директор "Карпат".

Відповідь головного тренера "Агробізнеса" Олександра Чижевського була миттєвою. Наставник обізвав у коментарі Сергія клоуном, який ще нічого не зробив для українського футболу.

Також Чижевський попросив директора "Карпат" тримати свою думку при собі.

Наголосимо, що у Болотніков прийшов на посаду стратегічного директора клубу "Карпат" влітку 2020 року. До цього журналіст працював у ютуб-проєкті "ТаТоТаке"

У коментарях розгорілась справжня словесна перепалка. Тут підтримка зі сторони вболівальників розділялась приблизно порівно. Болотніков же відповів Чижевському, що у словах наставника немає жодної логіки, тому він не збирається тримати свою думку при собі.

За справу взялися в УАФ

Вже після цього до справи взялися в Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ. Там надіслали лист до Сергія Болотнікова, де заявили, що будуть розглядати його висловлювання і чи містять вони порушення Кодексу етики та чесної гри УАФ.