Ще одна спортивна перемога України

Новоспеченим чемпіоном Європи став Кирило Коломієць. Боєць спецпідрозділу "Kraken" чудово скористався відпусткою, яку йому надали для підготовки та виступу на престижних змаганнях, пише 24 канал.

До теми Із фронту на змагання з ММА: боєць спецпідрозділу "Kraken" представить Україну на ЧЄ

Кирило здобув перемогу над іспанцем Клімом Гусєєвим у ваговій категорії до 77,1 кілограма. Вже з перших секунд українець почав діяти першим номером. Активність Коломійця привела до того, щоб Гусєєв опинився на настилі.

На цьому Коломієць не зупинився та продовжував впевнено добивати суперника на шляху до свого "золота". Судді зупинили побиття та присудили перемогу Кирилу.

Кирило Коломієць – чемпіон Європи з ММА у грузинському Тбілісі. Неймовірний результат та ще одна перемога України на спортивному фронті. Наші спортсмени не перестають приємно дивувати. Український гімн лунає на грузинській землі.

Кирило Коломієць – чемпіон Європи з ММА
Кирило Коломієць – чемпіон Європи з ММА / Кадр із трансляції

28 вересня Коломієць матиме ще один шанс на медаль. На Кирила чекає фінал із ММА-straking.

Кирило Коломієць – захисник України на обох фронтах

• Кирило Коломієць – чинний чемпіон Європи та України.
  • У липні 2022 року став переможцем на турнірі WWFC, які приймала Молдова. До цього чотири рази тріумфував на змаганнях серії "Road to WWFC".
  • Відзначимо, що перемога у Молдові була дуже сильною та особливою. Все через те, що Коломієць після оголошення результатів виступив із потужною промовою. Кирило присвятив свою звитягу своїм побратимам із спецпідрозділу, закінчивши свій виступ словами: "Слава Україні". На що хтось у залі відповів: "Героям Слава". Інші присутні влаштували овацію українцю.