Шуко Аояма / Чань Хао-Цін – Людмила Кіченок / Єлена Остапенко 6:4, 1:6, 5:7

У чвертьфіналі дует за участі українки зустрівся з японкою Шуко Аояма й тайванкою Чань Хао-Цін, пише 24 канал.

Перший сет для Кіченок і Остапенко розпочався з поразки – 4:6. Проте вже в другому сеті Людмила та Єлена домінували.Тенісистки двічі обіграли опоненток на їхній подачі й перемогли з рахунком 6:1, перевівши матч у третю партію.

У вирішальному сеті лідерство перехопили Аояма та Чань. Та в сьомому геймі українка й латвійка зуміли відігратися, оформивши зворотний брейк і скоротивши відставання до 3:4. Проте японсько-тайванський дует знову вийшов уперед, заробивши черговий брейк.

Кіченок і Остапенко вдалося зрівняти рахунок до 5:5. Згодом українсько-латвійська пара оформила ще один брейк і вийшла подавати на матч за рахунку 6:5. Тенісистки з першого матчпойнта завершили гру на свою користь і заробили місце у півфіналі.

Історичне досягнення

• Людмила Кіченок – перша українська тенісистка за 16 років, яка дійшла до півфіналу парного турніру на Вімблдоні. Востаннє це вдавалося українському дуету Юліани Федак і Тетяни Перебийніс, які пробилися до цієї стадії у 2006 році.
  • Це третій випадок в історії, коли українка пройшла до парного півфіналу Вімблдону серед жінок.
  • Нагадаємо, що Кіченок удруге поспіль вийшла до 1/2 фіналу на турнірі Великого шолома. Те саме їй вдалося на Ролан Гаррос-2022 – також у парі з латвійкою Єлєною Остапенко.