Анбер: Йому досі не дали шанс повернути пояси

Катмен українського боксера Расс Анбер переконаний, що українця недооцінюють та не дають шансу на титульний бій. Своїми перемогами над Масайоші Накатані та Річардом Коммі українець довів, що готовий повернути свої титули.

Оце так Ломаченко – не лише патріот України, він любить своє місто, – ексчемпіон про скандальний епізод

Після поразки від Лопеса на Василя полилось багато критики. Фанати, які захоплювались українцем, почали обливати Ломаченка брудом.

Анбер не розуміє, чому після двох поспіль перемог Василю ще досі не домовились про бій проти нового абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Джорджа Камбососа.

Йому все ще не дали шанс повернути його титули, які він втратив у бою з Лопесом. Гадаю, що це злочин, один з найгірших боксерських злочинів у цьому столітті,
– сказав катмен українця.

"Це ніколи б не трапилось з Ентоні Джошуа чи Канело"

Він зазначив, що ніхто не зважає на феноменальну статистику Ломаченка: неймовірний рекорд у любителях, 15 титульних поєдинків у 18 боях у професіоналах, найшвидший шлях до завоювання титулів у трьох дивізіонах.

Не дивлячись на усі ці досягнення, йому досі не пообіцяли дати шанс повернути титули у легкій вазі. Це ніколи б не трапилось з Ентоні Джошуа чи Канело. Це викликає презирство. Йому прямо зараз потрібен двобій з Джорджем Камбососом, от і все,
– додав Анбер.

Ломаченко прагне повернути титули

  • Василь Ломаченко поступився Теофімо Лопесу та втратив усі свої чемпіонські пояси. Натомість вже у першому захисті титулів американець провалився, програвши Джорджу Камбососу.
  • Українець ще до цього бою намагався провести реванш, щоб повернути титули, але все було безрезультатно. Тепер боксер із України зацікавлений лише у поєдинку з новим абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі.
  • Після тріумфу австралієць пообіцяв дати шанс українця та включив його у список потенційних суперників. Втім, новий чемпіон не проти провести реванш із Лопесом.