Карпати – Кривбас 3:0

Голи: Шах, 39, Полегенько, 42, Чачуа, 82

Підопічні Юрія Вернидуба на цьому тижні грали важкий поєдинок в Лізі Європи проти чеської Вікторії (1:2). Втома після поєдинку позначилося на кондиціях гравців Кривбасу, пише 24 Канал.

Сенсаційна перемога Карпат

Дебют зустрічі був за більш досвідченою командою з Кривого Рогу. На 19-й хвилині Хомченовський заробив право на пенальті. До позначки підійшов Луньов, але він не зумів переграти Кемкіна.

Наприкінці першого тайму "зелено-білі" забили два поспіль м'ячі. Спочатку 19-річний Артур Шах відправив шкіряного до сітки воріт Андрія Кліщука. Через дві хвилини Павло Полегенько подвоїв перевагу "левів" – 2:0.

Підопічні Юрія Вернидуба так і не змогли оговтатися від такого перебігу подій. Під завісу матчу ветеран Карпат Амброзій Чачуа поставив крапку в поєдинку.

Відеоогляд матчу Карпати – Кривбас

Турнірне положення команд

• Команда Владислава Лупашка здобула першу перемогу в елітному дивізіоні. У двох поєдинках "леви" набрали чотири бали та вийшли на другу сходинку турнірної таблиці.
  • Кривбас зазнав болючої поразки перед матчем-відповіддю в Лізі Європи. В турнірній таблиці команда з Кривого Рогу йде на 7 місці з трьома очками.