Андрій Лунін у матчі з Мальоркою (1:0) зумів зберегти ворота "сухими", додавши до свого активу 4-й кліншит. Попри це, 24-річний голкіпер отримав на горіхи від Анчелотті.

Анчелотті розкритикував Луніна

На 2-й компенсованій хвилині першого тайму Лунін отримав необов'язкову жовту картку за суперечку з арбітром. Таке ж покарання отримав бразилець Родріго. Це дуже не сподобалося головному тренеру "вершкових". У роздягальні італійський фахівець дорікнув своїм підопічним за безглузді "гірчичники".

Ми не можемо просто так отримувати ці картки, мені не подобається, що вони були отримані за розмови,
– сказав Анчелотті.

"Папа Карло" попросив футболістів тримати голову холодною на ігровому полі. Адже в майбутньому ці попередження можуть дорого коштувати команді. Втім, не обійшлося без пряника від Анчелотті. 64-річний тренер зазначив, що в глибині душі розуміє їхнє незадоволення, оскільки теж має багато питань до роботи арбітрів.

Свій наступний матч мадридський Реал зіграє 6 січня в рамках третього раунду Кубка Іспанії проти Арандіни. В цьому поєдинку ворота захищатиме конкурент Луніна Кепа Аррісабалага.