Вишукане весілля у рідній Одесі

Срібна призерка Олімпіади з карате Анжеліка Терлюга відгуляла весілля зі своїм обранцем Володимиром Зарецьким. Святкування вдалось на усі сто відсотків.

До теми Срібна призерка Олімпіади з карате Терлюга вийшла заміж: святкові фото

Анжеліка обрала на урочисту подію розкішне біле плаття з високим розрізом та одягнула бежеві туфлі. Однак на довго Терлюги не вистачило. Вже під час танці дівчина запалювала у зручних кросівках. Чоловік каратистки був одягнений у чорний класичний костюм із метеликом.


Анжеліка та її чоловік Володимир / Фото з instagram.com/anzhelika_terliuga

Біля озера пара дала весільні обітниці та станцювали перший танець у ролі новоствореної сім'ї. Відзначимо, що чоловік Анжеліки теж пов'язаний із карате. Хлопець тренує юних каратистів та займається персональними тренуваннями.


Красиве весілля Терлюги / Фото з instagram.com/anzhelika_terliuga


Новостворена сім'я / Фото з instagram.com/anzhelika_terliuga

А ось ввечері на гостей свята чекав справжній танцювальний батл. Анжеліка разом із дівчатами запалили танцювальний майданчик. Каратистка продемонструвала свої чудові танцювальні навички.

Терлюга розірвала танцювальний майданчик: відео

Володимир із хлопцями дали гідну відповідь.

Танці від хлопців: відео

Святкування завершилось традиційним киданням букету, який доповнював вишуканий стиль нареченої. Одна з дівчат першою впіймала квіти. Тепер її черга наступною вийти заміж.

Терлюга кидала букет: відео

  • Нагадаємо, що у Токіо Терлюга стала першою українською каратисткою, яка здобула олімпійську медаль. Одеситка була близькою до перемоги, але програла у фіналі. Терлюга – срібна призерка Олімпійських Ігор-2020.
  • У Японії карате вперше в історії включили в олімпійську програму. Україна здобула відразу дві нагороди. "Бронзу" ще завоював Станіслав Горуна.