Українка Катерина Крива – бронзова призерка чемпіонату Європи з карате

23 травня 2021, 08:59

Українська збірна здобула три медалі на чемпіонаті Європи з карате у Хорватії. "Бронзу" принесла Катерина Крива.

"Бронза" у Хорватії

Катерина Крива зазнала на чемпіонаті Європи з карате лише однієї поразки.Її кривдницею у півфіналі стала німкеня Шарі Гурбіч 0:4. Це стало проблемою, щоб поборотись на бронзу.

Цікаво побачити Як український каратист Горуна "виніс" легенду у фіналі чемпіонату Європи: відео

Українка вийшла у малий фінал жіночого куміте до 50 кілограмів, де на неї чекав поєдинок проти представниці Сербії Єлени Мілівойчевіч. Наша досвідчена каратистка віддала усі сили та розбила суперницю з рахунком 5:0.

До цього Катерина стала переможницею групи, завдавши поразок боснійці (2:0), каратистці Люксембургу (1:0) та Чорногорії (4:3). Крива – бронзова призерка Європи. Титулована спортсменка принесла другу нагороду у скарбничку збірної України на турнірі у Хорватії.

• До цього Станіслав Горуна переписав історію українського карате, ставши чемпіоном. Для нього це перше золото чемпіонату Європи у кар'єрі. Як і для чоловічої збірної з карате.
  • Третю медаль для нашої країни здобула Аніта Серьогіна у вазі до 61 кілограм, вона завоювала "срібло".