Калініна: Коли я йду з корту, так, ці думки ніколи не закінчуються

У затяжному тенісному дербі, яке тривало понад 2,5 години, українки показали гідний теніс. Але того дня сильнішою виявилась не Ангеліна Калініна. Перша ракетка України відзначила гру суперниці, яка показувала неймовірний теніс.

До теми Українське дербі в Лондоні: Цуренко сенсаційно обіграла Калініну у другому колі Вімблдону

25-річна тенісистка зізналась, що обрала не зовсім правильну тактику гри на трав'яному покритті, тому пообіцяла у наступних матчах не допустити більше цих помилок. Калініна заявила, що Цуренко показала ту гру, яка заслуговувала на перемогу. Що вона й у трьох сетах зробила – 6:3, 4:6, 3:6.

Ангеліна розповіла, що до цього ще не зустрічалась з землячкою на офіційних стартах. Мали лише декілька спільних тренувань у Києві і на цьому все. Новоспечена перша ракетка країни зазначила, що гарно спілкується з усіма тенісистками.

Калініна зізналась, що на корті старається сконцентруватись лише на власній грі та тенісі. Однак після виходу з корту тенісистка не перестає переживати за рідну Україну, у якій відбувається війна.

Чи можливо не думати про те, що відбувається в Україні, коли граєш з українкою, а на трибунах є прапори? Коли я на корті, я намагаюся в основному думати про те, що відбувається в грі. Інакше я б не змогла, напевно, і по парі м'ячів ударити. А коли я йду з корту, так, ці думки ніколи не закінчуються. Ти не можеш забути. Ти ніколи не забудеш. А на корті, так, я намагаюся фокусуватись на матчі. Я намагаюся,
– розповіла українська спортсменка.

Чому Калініна грає без синьо-жовтої стрічки на одязі

Калініна розповіла, чому не виступає із синьо-жовтою стрічкою, як це роблять не лише українські, а й деякі іноземні тенісистки. Ангеліна зізналась, що будь-які речі на її одязі заваджають їй на корті. Тому українка закріпила стрічку у кольорах прапора рідної країни на своїй сумці.

Чи думала я про те, щоб теж вийти на матч із синьо-жовтою стрічкою. Я пробувала грати зі стрічкою на одязі, але мені справді незручно, коли на мені є щось під час гри. Тому я ношу її на своїй тенісній сумці. Камери показували її. Але у грі мені некомфортно, коли щось є. Це єдина причина, чому я не ношу її на собі,
– відповіла Ангеліна.

Перша ракетка України розповіла, що для її земляків означає українське дербі на корті проти Цуренко. Тенісистка впевнена, що під час війни в українців є значно важливіші справи, ніж їх матч із Лесею.

Що наш матч означав для українців? Я не знаю, що він означав, я думаю, що у них є справи важливіші, ніж, вибачте, наш тенісний матч,
– підсумувала українська тенісистка.

  • За підсумками другого кола у наступний раунд Вімблдону пробилась лише Леся Цуренко.
  • Ще у стартовому матчі свою боротьбу припинила Даяна Ястремська.
  • Марта Костюк у другому колі вилетіла від першої ракетки Китаю, а Калініна відповідно від Цуренко.