Інформація про продаж клубу Дену Фрідкіну та його компанії The Friedkin Group опублікована на офіційному сайті "Роми".

До теми: Італійська "Рома" не буде представлена у FIFA 21

Ден Фрідкін став власником 86,6% акцій клубу (3,3% напряму, і ше 83,3%, викупивши афілійовані з клубом компанії). За них він заплатив 591 мільйон євро. Угоду повинні закрити до кінця серпня 2020 року. Після цього він повинен оголосити тендер на купівлю ще 13,4% акцій клубу

"Всі ми у The Friedkin Group дуже раді, що зробили кроки, щоб стати частиною цього знакового міста та клубу. Ми сподіваємось якнайшвидше закрити закупівлю і зануритися в сім'ю "Роми", – заявив Ден Фрідкін в коментарі офіційному сайту клубу.

Що відомо про Дена Фрідкіна

Ден Фрідкін є американським мільярдером. Він посідає 600-е місце у рейтингу Forbes з капіталом в 4,1 мільярда доларів. Він засновник та власник The Friedkin Group.

Йому належить компанія Gulf States Toyota, яка володіє ексклюзивними правами на продаж автомобілів Toyota у п'яти американських штатах – Техас, Арканзас, Луїзіана, Міссісіпі та Оклахома. Ця компанія лише у 2018 році продала автомобілів Toyota на 9 мільярдів доларів.

Ден Фрідкін також інвестував гроші в компанію Auberge Resorts, яка займається готельним бізнесом.

Він також власник кіностудії. У 2017 році Фрідкін виступив продюсером фільму "Усі гроші світу" (All The Money In The World) – стрічки на реальних подіях про викрадення онука найбагатшої людини світу Пола Гетті. Режисером фільму виступив Рідлі Скотт. А сам фільм відзначився скандалом, адже головну роль в ньому виконав Кевін Спейсі. Та після звинувачення останнього в сексуальних домаганнях до неповнолітніх, сцени з актором довелося перезнімати. Замість нього роль Пола Гетті виконав Крістофер Пламмер.

У 2019 році Фрідкін вже сам виступив режисером фільму "Останній Вермеєр".