У четвер, 20 червня, на Євро-2024 відіграють три матчі в групах В та С. Головною подією дня стане битва між Іспанією та Італією у Гельзенкірхені, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Бій за перше місце

Зустріч іспанців та італійців можна назвати центральним матчем усього групового турніру. Команди зустрінуться одна із одною вже на п'ятому чемпіонаті Європи поспіль. Цього разу – у статусі головних фаворитів групи В.

Перший тур вийшов успішним для обох збірних. Іспанія впевнено переграла Хорватію, забивши балканцям три "сухих" м'ячі. Запас міцності у "фурії рохи" вражаючий, тому недивно, що її записують у претенденти на фінал Євро.

Італія ж виглядала важче проти потенційно слабшої Албанії. Підопічні Спаллетті примудрились пропустити першими, проте доволі оперативно відігрались та вийшли вперед. Зрештою "Скуадра Адзурра" втримала перемогу з рахунком 2:1.

З великою долею ймовірності тріумфатор звітного матчу стане переможцем групи В. Італія не має кадрових втрат перед зустріччю, а ось у іспанців під питанням стан Ляпорта та Морати. Їх участь у матчі негарантована.

Стартові склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Іспанія – Італія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Іспанія – Італія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Фінальний свисток!

Іспанія мінімально обігрує Італію та гарантує собі вихід у плей-оф Євро-2024!

90+4 хвилина

Пожежа біля воріт іспанців.

90+2 хвилина

Знову Доннарумма у грі! І знову італійський голкіпер парирував удар Переса.

90+1 хвилина

Доннарумма потягнув удар у ближній кут від Переса.

90 хвилина

Суддя компенсував 4 хвилини.

86 хвилина

Емоцій на полі. Італійці щось не поділили із Карвахалем.

81 хвилина

Ляпорт виграв боротьбу на другому поверсі, але пробив вище воріт.

74 хвилина

Пеллегріні невдало пробив зі стандарту.

71 хвилина

Поперечина!!! Вільямс міг подвоювати перевагу іспанців.

60 хвилина

Ямаль класним обвідним ударом намагався покласти м'яч у верхню дев'ятку воріт Доннарумми. Ламіну трішки не вистачило, аби влучити у рамку володінь.

58 хвилина

Здорово пробивав Мората. Доннарумма перевів м'яч на кутовий.

55 хвилина

Гооооллл! Іспанія вийшла уперед 1:0. Калафіорі забив у власні ворота.

52 хвилина

Знову Педрі замкнув передачу Кукурельї, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Другий тайм розпочато!

Перерва!

Нулі на табло зберігаються.

45 хвилина

Суддя компенсував до першого тайму 2 хвилини.

41 хвилина

Мората класно обіграв захисника, м'яч підхопив Руїс та завдав удару з-за меж штрафної. Прямо у руки Доннарумми.

36 хвилина

Вільямс одним фінтом обіграв двох італійців, які лише із фолом змогли зупинити суперника. Небезпечний штрафний.

34 хвилина

Дуже багато боротьби у першому таймі.

29 хвилина

Дуже складний перший тайм для підопічних Лучано Спалетті.

25 хвилина

Вже у наступній атаці вже Руїс пробив із дальньої відстані. Лише голкіпер Італії не дозволив супернику змінити нулі на табло.

24 хвилина

Доннарумма парирував удар Морати.

21 хвилина

Іспанці продовжували збільшувати відсоток контролю м'яча.

15 хвилина

Іспанці доволі грубо діяли у моментах боротьби. Італійці не рідно опинялись на газоні.

10 хвилина

Вільямс міг виводити "Фурію Роху" уперед. М'яч після удару головою пролетів поруч із воротами гостей.

9 хвилина

Щастить, Пеллегріні повертається на футбольне поле.

6 хвилина

Пеллегріні лежить на газоні. Потрібна медична допомога. Можливо, знадобиться заміна.

2 хвилина

Який момент в Іспанії! Педрі головою впритул розстрілював італійські ворота. Доннарумма в ефектному стрибку парирував удар.

Матч розпочато!

А ось такий склад виставив на гру Лучано Спалетті

До вашої уваги стартовий склад збірної Іспанії!

Все готове до початку одного із центральних матчів Євро-2024! Колоритні уболівальники обох збірних вже на трибунах готові підтримувати улюблену команду.