У неділю, 30 червня, пройдуть два матчі 1/8 фіналу на чемпіонаті Європи-2024. На вечір винесена зустріч за участю Іспанії, якій протистояти буде сенсаційна Грузія, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Кавказька казка триває

Іспанці справили найбільш яскраве враження на груповому етапі серед усіх команд. Підопічні де ла Фуенте єдині набрали максимум очок, а також не пропустили жодного м'яча.

При цьому група у "фурії рохи" була складна – Італія, Хорватія та Албанія. Тепер же іспанці мріють продовжити феєрію у плей-оф. Здавалося б, перший суперник у команди не виглядає важким.

Проте Грузія на цьому Євро дивує своєю енергією та невизнанням авторитетів. Підопічні Саньоля ледь не обіграли Чехію, а також змогли перемогти у вирішальному матчі грізну Португалію.

Вихід у плей-оф на дебютному ЧЄ вже став проривом для грузинів. Тож навіть якщо команда дасть бій іспанцям, але вилетить, її ніхто не надумає розкритикувати.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Іспанія – Грузія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Іспанія – Грузія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ІСПАНІЯ – ГРУЗІЯ 4:1

Голи: Родрі, 40, Руїс, 51, Вільямс, 75, Ольмо, 83 – Ле Норман, 18 (автогол).

Іспанія: Сімон – Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья – Родрі, Руїс – Ямал, Педрі, Вільямс – Мората.

Грузія: Мамардашвілі – Гвелесіані, Кашія, Двалі – Какабадзе, Кітеїшвілі, Чакветадзе, Кочорашвілі, Лочошвілі – Кварацхелія, Мікаутадзе.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Грузія дала бій у першому таймі, але після перерви Іспанія знесла підопічних Саньоля. Кавказцям аплодуємо за неймовірне Євро, а іспанці виходять у чвертьфінал на Німеччину.

90 хвилина

Три хвилини компенсував суддя.

89 хвилина

Мамардашвілі забрав м'яч після удару від Ольмо.

88 хвилина

Кварацхелія пішов у дриблінг в чужий майданчик, але Навас встиг вибити м'яч у Хвічі.

86 хвилина

Іспанія несеться вперед та хоче забити ще.

83 хвилина

ГООООООЛ. Це вже розгром! Після скидки від Оярсабаля точним ударом з лінії майданчика відзначився Ольмо. 4:1

Відео голу:

82 хвилина

Навас та Меріно вийшли замість Карвахаля та Руїса.

81 хвилина

Момент у Ямала, але вінгер на зміг переграти кіпера.

80 хвилина

Дві заміни від Грузії. Мікаутадзе та Гвелесіані залишили поле, замість них вийшли Квеквескірі та Зівзівадзе.

78 хвилина

Ольмо замикав простріл від Вільямса, але удар був занадто слабким. Воротар на місці.

75 хвилина

ГОООООЛ. Іспанія закриває гру. Зряча контратака Іспанії завершилась закиданням Руїса на Вільямса. Ніко хитнув Гвелесіані та точно пробив по воротах Мамардашвілі. 3:1

Відео голу:

71 хвилина

Давіташвілі врізав по ногах Ольмо та отримав попередження.

69 хвилина

Момент у Цитаїшвілі. Кварацхелія запустив Гіо у карний майданчик іспанців, але вінгер з гострого кута пробив неточно.

67 хвилина

Луїс де ла Фуенте теж проводить дві заміни. Оярсабаль та Грімальдо вийшли замість Морати та Кукурельї.

65 хвилина

Дві заміни від Грузії. Цитаїшвілі та Давіташвілі зайшли у гру замість Лочошвілі та Чакветадзе.

62 хвилина

Ямалу подарували м'яч на підступах до карного майданчика Грузії. Удар Ламіна був неточним.

61 хвилина

Удар від Ольмо заблокований грузинами.

59 хвилина

Кварацхелія та Мікаутадзе вибігли вдвох у контратаку і захист Іспанії впорався із нападниками.

56 хвилина

Неточний дальній удар від Морати.

53 хвилина

Заміна у Іспанії. Ольмо вийшов замість Педрі.

51 хвилина

ГООООЛ. Іспанія виходить вперед! Руїс відгукнувся на подачу Ямала та заніс м'яч у ворота Мамардашвілі. 2:1

Відео голу:

50 хвилина

Мамардашвілі рятує Грузію після удару Ямала зі штрафного.

49 хвилина

Кварацхелія побачив вихід Сімона з воріт та вирішив пробити з центру поля. Трохи не вистачило точності.

Початок другого тайму

Перерва завершена. Команди поновили зустріч.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Команди завершили перший тайм за нічийного рахунку.

45 хвилина

Дві хвилини компенсував арбітр.

44 хвилина

Мората наступив на гомілкостоп Лочошвілі та отримав жовту картку.

42 хвилина

Травма у Кітеїшвілі. Саньоль змушений зняти хавбека з гри та випустити Алтунашвілі.

40 хвилина

ГООООЛ. Іспанці таки дотисли грузинів. Родрі відгукнувся на пас від Вільямса та з лінії майданчика прошив Мамардашвілі. 1:1

Відео голу:

38 хвилина

Мамардашвілі – стіна!!! Кіпер парирує небезпечний удар Вільямса з гострого кута.

35 хвилина

Крутий дальній постріл від Кукурельї, але воротар Грузії знову на висоті.

32 хвилина

Грузія непогано вибігла у контратаку, але удар Кочорашвілі заблокував Ляпорт.

29 хвилина

Педрі пробиває вище воріт.

27 хвилина

Дальній удар від Родрі заблокований.

24 хвилина

Мікаутадзе спробував втекти у контратаку, але Ле Норман його зупинив.

22 хвилина

Руїсу дали пробити з лінії майданчика, але Мамардашвілі на місці.

21 хвилина

Простріл від Ляпорта, на який ніхто не відгукнувся.

18 хвилина

ГООООООЛ. Вперед виходить … Грузія!!! Перша ж контратака кавказців завершилась прострілом від Какабадзе. Ле Норман випередив Кварацхелію, але невдало зіграв по м'ячу та відправив його у свої ворота. 0:1

Відео голу:

17 хвилина

Продовжує тиснути Іспанія. Цього разу Ляпорт головою пробив повз ворота.

15 хвилина

Вільямс відважився на удар, але його заблокував захист Грузії.

12 хвилина

Сейв від Мамардашвілі! Кіпер Валенсії парирував удар головою від Карвахаля після кутового.

10 хвилина

Кітеїшвілі вибив м'яч після прострілу Кукурельї.

8 хвилина

Ямал робив простріл, але на нього ніхто не відгукнувся.

5 хвилина

Мамардашвілі забрав м'яч до рук після замикання прострілу від Педрі.

3 хвилина

Грузія одразу сіла в оборону. Кашія підставився під дальній удар Руїса.

Початок матчу

Зустріч стартувала. Let's go!

Команди виходять на поле у Кельні.

Історія зустрічей

Іспанія та Грузія відіграли 7 очних матчів в історії. Суттєва перевага на боці "фурії рохи" - 6 перемог при одній у кавказців. Різниця м'ячів - 19:4.

21:25, 30 червня