Туреччина поступалася Швейцарії після першого тайму з рахунком 2:0. Спершу у воротах турків відзначився Харіс Сеферовіч, після чого подвоїв перевагу Джердан Шакірі.

Дивіться також Голасо від Шакірі: футболіст Швейцарії забив космічний гол на Євро-2020 – відео

Шедевр Ірфана Кахведжі

Хоча Швейцарія і домінувала упродовж першого тайму, але на початку другого Туреччина знайшла свій шанс для голу.

Ірфан Кахведжі з Фенербахче зумів завдати красивого удару здалеку за мертвою траєкторією для Яна Зоммера.

Відео голу Кахведжі

• Завдяки цьому голу Туреччина не повторить антирекорд України, який було встановлено у 2016 році. Тоді українська команда стала першою в історії чемпіонатів Європи, яка не забила жодного голу на Євро та програла всі матчі.

Зауважимо, що після голу Кахведжі Туреччина відразу пропустила третій м'яч. Дубль у матчі оформив Шакірі.