Мілан – Інтер 1:2

Голи: Томорі, 80 – Ачербі, 18, Тюрам, 48.

В чемпіонаті Італії підійшов до завершення 33 тур Серії А. На вечір понеділка була винесена головна страва вікенду – "Дербі делла Мадонніна" між Міланом та Інтером, пише 24 канал.

До теми Матч чемпіонату Італії зупинили через серцевий напад у гравця Роми: деталі моторошної ситуації

Краща реалізація "змій"

Для команди Сімоне Індзагі ця зустріч була не лише питанням принциповості. В разі перемоги над принциповим суперником "неррадзурі" вже офіційно ставали б чемпіонати Італії.

Мілан же бажав не тільки відтермінувати свято для Інтера, а і взяти реванш за ганебну розгромну поразку у першому колі (1:5). По суті, підопічні Піолі дали серйозний бій "неррадзурі" та не рідше за суперника загрожували чужим воротам.

Проте реалізація Інтера була на голову вищою. В середині першого тайму номінальні господарі відкрили рахунок з кутового. Павар головою підправив навіс на Ачербі. Центрбек впритул розстріляв ворота Меньяна.

Вирішальний постріл Тюрама

Мілан мав шанси відігратися ще до перерви, Зоммеру довелось рятувати команду після ударів Леау та Калабрії. Але остаточно інтригу вбив Тюрам.

Ще у першому тайму Маркус влучив у стійку, а на початку другого без проблем змістився з флангу та потужним ударом вразив ближній кут. Номінальні господарі ще намагались повернутися у гру, проте Інтер надійно вибудував оборону.

Тим не менше, "россонері" змогли розмочити рахунок. Після удару головою від Леау воротар Інтера перевів м'яч у стійку, а на добивання вдало зіграв Томорі. Цей гол надихнув Мілан і той був близьким до камбеку.

Інтер обходить Мілан

Проте номінальні гості відзахищалися та довели справу до перемоги. Таким чином Інтер виграє ювілейне 20-те чемпіонство в Італії, випереджаючи як раз Мілан, у якого 19 Скудетто. Більше має лише Ювентус, у якого 36 золотих сезонів.

Варто знати Італія отримала п'яту путівку в Лігу чемпіонів і може здобути ще й шосту: деталі регламенту УЄФА

Крім того, для Сімоне Індзагі це перше чемпіонство у Серії А в кар'єрі тренера (як гравець він вигравав Скудетто-2000 із Лаціо). Раніше коуч виводив "неррадзурі" у фінал Ліги чемпіонів, а також брав два Кубки та три Суперкубки країни.