Журналіст: Вкотре ми обіср*лися

Російський коментатор Дмитро Губернієв висловився щодо поведінки хокеїстів Російської Федерації в літаку. Він назвав цю ситуацію справжнім шоком.

До слова Пасажири поскаржилися на поведінку росіян, – менеджер Чехії про нові деталі хокейного скандалу

"Вони повелися як ідіоти, мені соромно за них. Люди, які поважають себе, в пристойному суспільстві так не поводяться. З дерева тільки злізли, чи що? Потрібно поважати людей, які поруч із тобою, закони країни та правила авіакомпанії. Для мене справжній шок, що витворяють юні спортсмени, які представляють мою країну", – сказав журналіст.

Губернієв наголосив на поганій роботі тренерського штабу. Також він не соромився у висловлюваннях на адресу хокеїстів. Журналіст назвав їх свинями.

Куди дивляться тренери? Хтось пиячить, хтось курить під час посадки в літак. Купуйте собі тоді особистий літак та робіть, що хочете. Підставляють себе та країну, а потім до нас ставляться відповідно. Найчастіше ми поводимося, як свині. Вкотре ми обіср*лися,
– наголосив коментар.

Скандальна поїздка російської збірної

  • Збірні Чехії, Росії та Фінляндії мали запланований виліт з Калгарі до Німеччини у переддень нового року. Проте лише фінській команді вдалося потрапити на рейс.
  • Зазначають, що команди Росії та Чехії не потрапили через відмову одягати маски та перебування гравців у нетверезому стані.
  • Збірна Росії перекладає всю відповідальність на чехів.
  • Менеджер молодіжної збірної Чехії запевняє, що його команду випадково зняли з рейсу, бо переплутали з росіянами.