Більшість нових правил скасовують дискваліфікацію

Нововведення будуть відразу у декількох дисциплінах. Тепер спортсменів не будуть дискваліфікувати за фальстарт та відсутність дотику при передачі естафети.

Читайте також Бринзак розповів, хто з біатлоністів може поїхати на Олімпіаду-2022 від України

Якщо під час передання естафети не відбудеться торкання, то команда отримає двохвилинний штраф. Раніше за це дискваліфікували.

Щодо особистих гонок, то тепер за достроковий старт теж буде покарання у вигляді зайвих секунд. Тепер якщо біатлоніст розпочинає гонку раніше, то в результаті буде розрахований фактичний час старту плюс учасник отримає 30 секунд штрафу.

Раніше при старті до 3 секунд від належного, був штраф 30 секунд. Якщо спортсмен стартував раніше, ніж за 3 секунди до належного, то його дискваліфікували.

Зміни стосуються і кваліфікації до мас-старту. Якщо у спортсменів буде однакова кількість очок під час відбору за результатами минулих гонок цього етапу, то враховуватиметься найкращий результат на Кубку світу у цьому сезоні.

Якщо біатлоніст забув зробити штрафне коло, то він може повернутися та пройти його. Але з дотриманням всіх заходів безпеки, і не заважаючи іншим учасникам.

  • Головний тренер жіночої збірної Урош Велепец зазначав, що у Швеції виступлять – Олена Білосюк, Юлія Джима, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко.
  • Наставник чоловічої команди Юрай Санітра теж назвав склад команди, який відправиться в Естерсунд. За його словами, це Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Денис Насико й Андрій Доценко.