Найкращим гравцем матчу за версією WhoScored став захисник української команди Олександр Сирота. Футболіст Динамо отримав 7.9 бала.

Дивіться також Визначилися ймовірні суперники Динамо та Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи

20-річний українець за 90 хвилин 83 рази доторкнувся до м'яча, віддав 56 точних передач із 68-ми (82%), виграв 3 верхові дуелі, тричі перехопив м'яч і 5 разів його виніс подалі.

Також 7.4 отримав його колега по амплуа Ілля Забарний. Георгій Бущан, Віктор Циганков та Віталій Буяльський отримали по 7.3 бали.

Оцінки гравців матчу Брюгге – Динамо / Фото: скріншот

Брюгге – Динамо: коротко про матч

• 25 лютого київське Динамо гостювало у бельгійського Брюгге. Перший поєдинок у Києві завершився результативною нічиєю 1:1. Відтак у матчі-відповіді "біло-синім" потрібно було забивати мінімум один гол.
  • Бельгійський клуб краще розпочав матч та повністю володів ініціативою. Брюгге створив декілька моментів, однак відзначитися за 90 хвилин так і не зумів.
  • Натомість Динамо знайшло свій момент на 83 хвилині. Комбінація Родрігес – Циганков – Буяльський принесла "біло-синім" такий важливий гол. Віталій переправив м'яч у порожні ворота, який дозволив Динамо не тільки виграти матч, але й вийти в наступний раунд.