Очікування перед поїздкою у Токіо

Еліна Світоліна стала однією із перших тенісисток, яка зголосилась виступити за збірну України на Олімпіаді-2020 у Токіо. Україна вже отримала підтвердження кваліфікації на виступ 26-річної спортсменки.

До теми Світоліна та Костюк зіграють за Україну на Олімпіаді-2020

Світоліна точно буде змагатись в одиночному розряді. Якщо говорити про матчі у парі, то це питання ще остаточно не вирішене. Світоліна не проти поступитись місцем у парі для Марти Костюк та Даяни Ястремської, які гарно зіграли разом в Естонії.

Еліна спробує скористатись шансом на фоні відмов інших суперниць. Нещодавно стало відомо, що у Токіо не приїде чотириразова олімпійська чемпіонка Серена Вільямс.

Я дуже хочу добре виступити. У тенісному світі думки розходяться з приводу цінності виступів на Олімпіаді. Також у цьому році у нас дуже стислий розклад. Американська серія буде дуже довгою, тому, звичайно, багато гравців відмовляються. Я ж точно зіграю в одиночному розряді, а далі будемо обговорювати з капітаном збірної, які комбінації будуть краще в парі,
– сказав Світоліна.

  • Ще дві українки Марта Костюк та Даяна Ястремська точно виступатимуть на Олімпійських іграх під "синьо-жовтим" прапором.
  • У заявку української збірної потрапили: Сергій Стаховський, Денис Молчанов, Надія Кіченок, Людмила Кіченок та Катаріна Завацька. Однак їх участь наразі не підтверджена.