Напередодні обидва поспілкувались із пресою, де поділились очікуваннями перед поєдинком. Василь Ломаченко зазначив, що бій проти Девіна Хейні буде для нього останнім шансом здобути звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.

До теми Це те, про що я завжди мріяв, – Хейні пригадав, як у 2019 році благав Ломаченка про бій

Ломаченко: Цей шанс – найважливіший момент у моїй професійній кар'єрі.

Я буду чесним з вами, це мій останній шанс стати абсолютним чемпіоном світу. Ось чому це дуже важливо. Хвилювання? Я не думаю про це. Я просто зосереджуюсь на нашому бою, на своїй меті,
– наголосив Ломаченко.

Василь зауважив, що наступний поєдинок буде для нього найважливішим моментом у його професійній кар'єрі. Однак не став робити сміливих прогнозів про свою майбутню перемогу.

Чи Хейні є найсильнішим суперником за кар'єру? Я перевірю, бо не знаю. Другий бій Хейні проти Камбососа був дуже цікавим, на дуже високому рівні, і мені той поєдинок сподобався. Цей шанс – найважливіший момент у моїй професійній кар'єрі. Це шанс. Я не хочу говорити про майбутнє. Ми не знаємо, яким буде результат,
– відповів український боксер.

Першу спробу у боротьбі за звання абсолютного чемпіона світу Ломаченко використав невдало. Василь програв Теофімо Лопесу, який вже у першому захисті титулів програв Джорджу Камбососу.

Згодом з'явився другий шанс, але він теж його не використав, а бій навіть не відбувся. Ломаченко відмовився від поєдинку проти Камбососа, адже не хотів їхати з рідної України через повномасштабне вторгнення Росії.

Тепер ще один шанс для українського боксера.

Ломаченко зустрівся поглядом із Хейні

  • Хейні та Ломаченко вже провели пресконференцію та першу дуель поглядів, яка минула без скандалів. А от український боєць відзначився доволі спірним вчинком. Василь прийшов на подію у футболці з Ісусом, який мав розлючене обличчя.
  • Перед спілкуванням із журналістами Хейні не потиснув руку українському боксеру. Василь ніяк на це не відреагував.
  • На дуелі поглядів американець вирішив не знімати чорних окулярів, аби Ломаченко не бачив його очей.
  • Девін відзначив. що у їх поєдинку буде визначений найкращий боксер планети.