28 червня американський клуб оголосив про початок співпраці з колишнім тренером збірної Аргентини та каталонської Барселони. Наразі клуб та Херардо Мартіно дооформлюють усіх необхідні для майбутньої роботи документи.

До теми Все заради Мессі: Інтер Маямі заінтригував трансфером зіркового екскапітана Барселони

Новий тренер для українця та зіркових новачків

Термін угоди не повідомляється.

Нагадаємо, що 2 червня клуб оголосив про припинення співпраці з Філом Невіллом. Керівництво Інтер Маямі ухвалило рішення відправити у відставку 46-річного англійського спеціаліста через провальні виступи.

Після 18 зіграних матчів Інтер Маямі йде на останньому 15-му місці у турнірній таблиці МЛС, набравши лише 15 балів.

На Мартіно випав серйозний екзамен. Аргентинець не лише повинен підійняти команду з дна, а й відповідальність за роботу у команді, де виступатимуть такі зірки як Ліонель Мессі та Серхіо Бускетс. Також в Інтер Маямі виступає український захисник Сергій Кривцов.

Востаннє аргентинський наставник очолював збірну Мексики, але було це ще у листопаді 2022-го. Після чого перебував без роботи.

Що відомо про тренерську кар'єру Херардо Мартіно

  • На початку тренерської кар'єри очолював маловідомі клуби. У 2007-му році очолив збірну Парагваю, з яким пропрацював 4 роки.
  • Влітку 2013-го Мартіно був призначений новим головним тренером Барселони. На чолі каталонців працював до кінця червня 2024-го.
  • Після чого Херардо очолив аргентинську збірну. Національна команда пограла під керівництвом аргентинця 29 матчів (за два роки).
  • Згодом працював із Атлантою та збірною Мексики. На чолі Атланти провів поки що найбільшу кількість матчів – 78 поєдинків.