Манчестер Сіті у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів переміг менхенгладбахську Боруссію з рахунком 2:0. Ця перемога стала для Гвардіоли 82-ю в Лізі чемпіонів як головного тренера команди. І він піднявся на четверте місце за кількістю перемог, обійшовши Жозе Моурінью.

До теми Ліга чемпіонів: результати жеребкування чвертьфіналу та півфіналу

Попереду Гвардіоли залишилося троє тренерів – Арсен Венгер (86 перемог), Карло Анчелотті (89 перемог) та Алекс Фергюсон (102 перемоги).

До кінця сезону Гвардіола має шанс піднятися на третє місце. Але треба, щоб його команда виграла всі п'ять матчів в Лізі чемпіонів, що залишилися – обидві ігри чвертьфіналу, два півфінальні поєдинки та фінал. Тоді в нього буде 87 перемог, і він зуміє обійти Арсена Венгера.

Також варто відзначити й інші досягнення Гвардіоли з Манчестер Сіті в цьому сезоні Ліги чемпіонів:

• Сім поспіль матчів без пропущених голів. Це другий показник в історії турніру. Більше лише в Арсеналу – десять поспіль матчів в Лізі чемпіонів без пропущених голів у сезоні 2005/2006.
  • Пропустили лише один гол – від Порту в першому матчі групового етапу.

Дещо посприяло можливому майбутньому тріумфу МанСіті в Лізі чемпіонів і жеребкування 1/4 та півфіналу. Адже спочатку "містяни" зіграють проти ще однієї Боруссії, правда цього разу з Дортмунду. Це не найважчий суперник, який міг випасти на цій стадії турніру. А от вже у півфіналі, якщо команда Гвардіоли туди проб'ється, їй доведеться помірятися силами з минулорічними фіналістами ПСЖ або Баварією.

Та не варто забувати, що в Лізі чемпіонів виступають й інші, не менш імениті тренери. Для прикладу – Зінедін Зідан. У нього немає стільки перемог, як у Гвардіоли, але Реал під його керівництвом тричі поспіль перемагав у турнірі (у 2016 – 2018 роках). Гвардіола ж востаннє перемагав ще у 2011 році, коли тренував Барселону. А з Баварією йому так і не вдалося здобути трофей.

У суперники Реалу у чвертьфіналі випав Ліверпуль. "Мерсисайдці" зараз показують не найкращу гру, маючи чимало проблем в обороні. Але в єврокубках можуть дати бій.

Перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудуться у вівторок, 6 квітня. Між собою зіграють Манчестер Сіті – Боруссія та Реал – Ліверпуль. У середу, 7 квітня, на поле вийдуть Баварія – ПСЖ та Порту – Челсі. Матчі-відповіді заплановані на 13 та 14 квітня.