Манчестер Сіті двічі виходив уперед в рахунку по ходу поєдинку у Мадриді. Однак навіть трьох голів у ворота Андрія Луніна не вистачило англійському клубу, аби закінчити виїзний матч перемогою.

Цікаво Тренер Реала змінив риторику: Анчелотті оцінив гру Луніна, який пропустив 3 голи від МанСіті

Чому МанСіті упустив перемогу над Реалом

За 10 хвилин до кінця основного часу Федеріко Вальверде врятував Реал від домашньої поразки. Гол уругвайця зрівняв цифри на табло та став останнім у першій зустрічі клубів у рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів 3:3.

Після поєдинку головний тренер МанСіті Пеп Гвардіола розповів, як супернику вдалось звести гру внічию. Наставник "містян" виділив фактор трибун "Сантьяго Бернабеу".

Це "Бернабеу", друже мій. Ви з Англії, не розумієте, що таке "Бернабеу". Було багато атак з обох боків, багато помилок. Але якщо ви вдаєте, що приїзд на "Бернабеу" проти Реала в Лізі чемпіонів означає стабільні 90 хвилин – ви помиляєтеся. Контролювати гру на "Бернабеу" неможливо,
– заявив Гвардіола.

Однак коуч МанСіті запевнив, що у матчі-відповіді вже його команда матиме перевагу у вигляді рідних трибун "Етіхад", які будуть заповнені уболівальниками. Гвардіола впевнений, що фанати МанСіті допоможуть його команді забити у ворота Реала.

Іспанський період у житті Пепа Гвардіоли

• Нинішньому тренеру МанСіті, який є іспанцем, добре знайомо, як це грати на мадридському стадіоні. До 2001-го року Гвардіола виступав за каталонську Барселону – одвічного суперника Реала в іспанській першості.
  • Із 2007-го по 2008-й роки Пеп був тренером Барселони Б.
  • А з липня 2008-го по кінець червня 2012-го Гвардіола очолював першу команду "блаугранас" (247 матчів).
  • Керуючи Барселоною двічі визнавався найкращим тренером року (у 2008-му та 2010-му роках).
  • Привів іспанський гранд до 14 трофеїв.