Надія кавказців на плей-оф: онлайн-трансляція матчу Грузія – Португалія на Євро-2024

26 червня 2024, 22:54

Збірні Грузії та Португалії зіграють на чемпіонаті Європи 26 червня 2024. Трансляцію гри у Гельзенкірхені можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У середу, 26 червня, на Євро-2024 завершиться групова стадія. В одному з останніх матчів дня один з фаворитів змагання Португалія гратиме проти новачка чемпіонату Грузії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Остання надія для Грузії

Португальці непогано показали себе у перших двох іграх та взяли максимальні шість очок. І якщо проти чехів у команди Мартінеса виникли проблеми, то Туреччину лузітани майже не помітили.

Це дозволило Роналду і компанії достроково посісти перше місце у групі. Останній тур перетворюється для Португалії на формальність та можливість поберегти гравців основи.

Грузини ж мали чималі шанси набирати більше очок у зустрічах з турками та чехами. Чого тільки коштує супершанс в останньому матчі у компенсований час! У випадку реалізації виходу сам на сам підопічні Саньоля вже були б у плей-оф.

А так шанси кавказців на 1/8 фіналу нині невеликі. Для виходу далі грузинам треба неодмінно перемагати Португалію. Враховуючи невмотивованість суперника, в це можна було б повірити, але різниця у класі між командами все ж колосальна.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Грузія – Португалія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Грузія – Португалія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Грузія – Португалія

Грузія: Мамардашвілі, Какабадзе, Кашія, Гвелесіані, Двалі, Лочошвілі, Кітейшвілі, Кочорашвілі, Чакветадзе, Кварацхелія, Мікаутадзе.

Португалія: Діогу Кошта, Діогу Далот, Інасіу, Антоніу Сілва, Данілу Перейра, Пальінья, Жоау Невеш, Жоау Фелікс, Франсішку Консейсау, Роналду, Нету.

Відеоогляд матчу

Дивіться найкращі моменти поєдинку Грузія – Португалія

Статистика матчу

Грузини використали максимум зі своїх моментів.

Кінець матчу

Грузія сенсаційно обіграла Португалію з рахунком 2:0 та кваліфікувалася до 1/8 фіналу.

90+3 хвилина

Португальці під завісу матчу розігралися. Ще один момент біля воріт Грузії змарнував Консейсау.

90+1 хвилина

Нельсон Семеду змарнував стовідсоткову можливість забити гол престижу. Знову надійно зіграв Мамардашвілі.

90 хвилина

Арбітр додав 4 хвилини.

86 хвилина

Зуріко Давіташвілі, який щойно з'явився на полі, ледь не забив Португалії. М'яч просвистів поруч зі стійкою.

82 хвилина

Грузини провели ще дві заміни. Анзор Меквабішвілі та Зуріко Давіташвілі встипили в гру.

76 хвилина

Ще одна заміна у збірної Грузії. Соломон Квірквелія замінив Гіоргі Гвелесіані.

75 хвилина

Подвійна заміна у Португалії. В гру вступили Педру Нету та Матеус Нунес.

72 хвилина

Зразкова контратака у виконанні збірної Грузії. На жаль, Чакветатзе пробив вище воріт.

66 хвилина

Заміна у португальців. Роналду та Антоніу Сілва сіли на лаву запасних. В гру вступили Гонсалу Рамуш та Нелсон Семеду.

64 хвилина

На полі з'явився ексдинамівець Георгі Цітаїшвілі, який замінив Луку Лочошвілі.

57 хвилина

ГОООЛ! Грузія забиває другий гол. Жорж Мікаутадзе реалізував одинадцятиметровий. 2:0 на користь грузинів.

Відео голу

55 хвилина

Арбітр призначив пенальті у ворота Португалії.

54 хвилина

Удар з підкруткою у виконанні Діогу Далота. Мамардашвілі дивовижним сейвом врятував ворота.

50 хвилина

Кварацхелія опинився сам на сам з голкіпером. Однак Діогу Кошта не злякався форварда та зіграв дуже впевнено.

47 хвилина

Роналду опинився на ударній позиції після розіграшу кутового. Захисники заблокували удар форварда.

Початок другого тайму

Стартувала друга половина гри. Чи зуміє Грузія втримати переможний рахунок?

Статистика першого тайму

Португальці мають відчутні перевагу. Проте грузини сенсаційно ведуть в рахунку.

Кінець першого тайму

Команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь Грузії.

45 хвилина

Арбітр додав дві хвилини.

44 хвилина

Жовту карту отримав Педру Нету (Португалія).

41 хвилина

Все гаразд. Лідер збірної Грузії може продовжувати гру.

40 хвилина

Кварацхелія отримав удар ліктем у щелепу. Нападнику збірної Грузії надають медичну допомогу.

35 хвилина

Роналду продемонстрував свою майстерність. Форвард опинився на ударній позиції та заробив кутовий.

33 хвилина

Другий момент у збірної Грузії. Кварацхелія пробив по воротах, але але м'яч не потрапив у рамку.

30 хвилина

Тотальна ігрова перевага за португальцями. Однак гольових моментів поблизу воріт Грузії не так і багато.

28 хвилина

Після розіграшу кутового Консейсау пробив в один дотик. М'яч пролетів вище воріт.

Роналду отримав від арбітра гірчичник

23 хвилина

Удар здалеку у виконанні Пальїнья (Португалія). Мамардашвили впевнено контролював ситуацію.

17 хвилина

А ось і момент у Португалії. Роналду пробив зі штрафного, але Мамардашвілі впорався з ударом зірки.

14 хвилина

Жоау Фелікс здійснив прострільну передачу. Захисники відвели небезпеку.

10 хвилина

Невдала спроба Консейсау (Португалія) створити небезпечний момент.

2 хвилина

ГООООЛ! Грузія забиває Португалії. Хвіча Кварацхелія вікрив рахунок у зустрічі. Оце так початок!