"Чистий" гол, але не на думку арбітра

На 37-й хвилині, коли рахунок зустрічі був 1:0 на користь МанСіті, стався доволі спірний епізод. Атака Боруссії завершилась голом від Джуда Беллінгема, але суддя скасував взяття воріт.

Більше про гру МанСіті на останній хвилині матчу вирвав перемогу у Боруссії у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Едерсон хотів ефектно вибити м'яч далі від воріт, але забарився. Після боротьби м'яч опинився у ногах гравця "джмелів", який відправив його у сітку МанСіті.

Головний арбітр вирішив, що гравець порушив правила проти голкіпера англійського клубу Едерсона. Хоча повтор показав, що 17-річний талант німецької команди вибив м'яч, не влучивши у воротаря.

Після матчу, який завершився перемогою господарів 2:1, своє невдоволення у соцмережах висловив футболіст Боруссії Джейдон Санчо. 21-річний фланговий півзахисник написав у твітері коментар зі словами: "Цей рефері потребує перевірки".

Манчестер Сіті – Боруссія Д найкращі моменти першого тайму (незарахований гол з 2:42)