Горуна: Вони казали, що самопроголошений президент несповна розуму

Каратист зазначив, що білоруські спортсмени бояться самопроголошеного президента лукашенка. Хоча вони і не підтримують диктатора.

Читайте також Вони залежні від свого уряду, – Горуна жорстко висловився на адресу російських спортсменів

Білоруси взагалі мовчать, хоча з їхньою збірною ми завжди товаришували. На змаганнях щиро та відверто про все говорили. Навіть під час фейкових виборів у білорусі вони казали, що самопроголошений президент лукашенко несповна розуму,
– розповів спортсмен.

За словами Горуни, спортсмени з росії та білорусі просто бояться втратити свої місця в національній команді, тому продовжують мовчати.

"Проте зараз вони продовжують мовчати, адже бояться за свої місця в національній команді. Спортсмени – публічні люди, на змаганнях вони піднімають прапор своєї країни й залишаються прикладами для наслідування, особливо серед молоді. Тож саме через спортсменів рф завжди посилає певні меседжі в маси. Для росії спорт завжди був інструментом пропаганди", – сказав Горуна.

Що відомо про каратиста

  • Станіслав Горуна нещодавно здобув срібну нагороду на Всесвітніх іграх-2022. Він поступився у фіналі першому номеру світового рейтингу.
  • Аби наблизити перемогу України Горуна продав свою олімпійську медаль на благодійному аукціоні. Новий власник нагороди пообіцяв повернути "бронзу" українцю після перемоги.
  • В перші дні повномасштабного вторгнення спортсмен доєднався до лав ЗСУ. Наразі спортсмен повернувся до тренувань та виступів.