Горуна: Вони раби і слабаки

Каратист зазначив, що російські спортсмени й далі продовжують мовчати. Хоча він впевнений, що вони знають про злочини своєї країни.

Читайте також Колишній гравець Манчестер Юнайтед таємно втік з московського клубу та виїхав з росії

Вони точно все бачать у мене в інстаграмі. Особливо в перші місяці, коли я кожен день в історіях викладав відео і фото про війну, писав в постах "що" і "як" відбувається. Але від них не було ніякої реакції. Я точно знаю, що вони це дивилися і бачили, обговорювали між собою, але всі відмовчуються,
– наголосив Горуна.

За словами спортсмена, представники країни-агресора продовжують мовчати, оскільки не знають, що таке війна, а також вони залежать від уряду своєї країни.

"Вони раби і слабаки, залежні від свого уряду, який платить їм зарплати. Тобто купує їх. Якщо вони від цього залежні і своїми діями показують це, значить, їх купили. Можна бути спортсменом на зарплаті, але це не означає, що ти мовчиш і засовуєш язик в одне місце.

Вони не бачать, що можуть зробити, тому що не на них нападають, тому їм окей. Їм байдуже до цього. Вони можуть висловлювати якусь стурбованість, але я не вірю в їх щирість", – сказав каратист.

Що відомо про каратиста

  • Станіслав Горуна нещодавно здобув срібну нагороду на Всесвітніх іграх-2022. Він поступився у фіналі першому номеру світового рейтингу.
  • Аби наблизити перемогу України Горуна продав свою олімпійську медаль на благодійному аукціоні. Новий власник нагороди пообіцяв повернути "бронзу" українцю після перемоги.
  • В перші дні повномасштабного вторгнення спортсмен доєднався до лав ЗСУ.