Маліновський: З такою грою, самовіддачею, у нас є майбутнє

Попри поразку збірна України потішила своїх шанувальників хорошою грою, українці неодноразово змушували понервувати трибуни у Кардіффі.

Півзахисник італійської Аталанти та збірної України з футболу Руслан Маліновський прокоментував поразку національної команди.

Гордість за команду, трішки не пощастило. Але з такою грою, самовіддачею, у нас є майбутнє. Дякую всім вболівальникам, хто підтримує нас. Всі перемоги попереду і не тільки на футбольному полі. Слава Україні,
– написав футболіст у своєму інстаграмі.

У матчі проти Уельсу Маліновський був заявлений у стартовому складі, він провів на полі 70 хвилин, його замінив Микола Шапаренко. Гравець став автором фолу, за який Україні було призначено штрафний у першому таймі. Його виконав лідер валлійців Гарет Бейл, саме після нього Андрій Ярмоленко оформив автогол.

Збірна України була близькою до потрапляння на ЧС-2022

• Національна команда опинилася за крок до виходу на чемпіонат світу-2022. У півфінальному відбірковому поєдинку українці тріумфували, здолавши Шотландію. Гра закінчилася з рахунком 1:3.
  • Та у фіналі "синьо-жовтим" не вдалося повторити успіх. Прикрий автогол Андрія Ярмоленка подарував Уельсу путівку на Мундіаль.