Збірна Аргентини потужно проводить відбірковий турнір до чемпіонату світу-2026. В останньому матчі "альбіселесте" на виїзді обіграли принципового суперника – збірну Бразилії (1:0).

Читайте також "Команда показала свої великі яйця": Родріго Де Пауль про перемогу Аргентини над Бразилією

Скалоні: Важко продовжувати і складно перемагати

Після переможного матчу головний тренер Аргентини Ліонель Скалоні приголомшив заявою на пресконференції. 45-річний фахівець вирішив залишити своє дітище. Скалоні вважає, що команді потрібна перезагрузка.

Аргентині потрібен тренер, який спроможний дати всю можливу енергію і який почувається добре. Мені потрібно зупинити м’яч і подумати,
– сказав Скалоні.

Наставник зазначив, що це не остаточне рішення. Скалоні ще порадиться з керівництвом федерації та футболістами.

Футболісти багато віддали тренерському штабу, тому це потрібно брати до уваги. Це не прощання чи щось подібне, але мені потрібно подумати, тому що планка дуже висока, важко продовжувати і складно перемагати. Мені потрібно трохи подумати про це. Після роздумів я поговорю з президентом федерації та гравцями,
– розповів тренер Аргентини.

Найкращий тренер збірної Аргентини

  • Нагадаємо, що Ліонель Скалоні очолив "альбіселесте" у 2018 році. Молодий наставник не мав солідного тренерського досвіду. В його послужному списку була лише робота асистентом тренера Севільї та збірної Аргентини.
  • Разом зі збірною Скалоні виграв чемпіонат світу (2022), Кубок Америки (2021), а також Фіналіссіму (2022).
  • Під його керівництвом збірна Аргентини провела 66 матчів, у яких здобула 48 перемог.
  • Чинний контракт Скалоні зі збірною Аргентини завершується у 2026 році.