Анатолія Безсмертного представили на наступний день після того, як команду покинув Віталій Шумський.

Читайте також Екстренер Львова: Враження, що рішення про відставку було прийнято до гри з Динамо

Новому головному тренеру допомагатиме також Едуард Павлов.

"Мені дуже приємно опинитися знову у Львові, де починався мій шлях у великий футбол. Звісно, є і невеличке хвилювання, що прийняв таку команду. Команду з амбіціями, достатньо непогану. Втім, ситуація, звісно, у клубу зараз не з найкращих. Тим не менш, будемо працювати. Треба підіймати команду вище у турнірній таблиці. Львів на це заслуговує. Сподіваюся, хлопці приймуть ті ідеї, тенденції футболу, які ми будемо їм пропонувати. Звісно, потрібно буде покращувати гру в усіх аспектах. Як у грі в обороні, так і в атакувальній роботі, зокрема, також і в переходах. Попереду багато роботи", – заявив Анатолій Безсмертний після представлення.

Варто додати, що для Безсмертного це буде дебютна робота на чолі команди УПЛ. Останнім місцем його роботи була друголігова Черкащина. Також він працював з такими клубами, як Дніпро (Черкаси), Полтава та Полісся (Житомир).

  • Після 16-и турів УПЛ Львів йде на останньому місці в турнірної таблиці. Команда набрала лише 12 очок.
  • Попереднього тренера Віталія Шумського було звільнено 1 березня після поразки в домашньому матчі з Динамо. Він провів на чолі команди лише 9 матчів, в яких здобув 3 перемоги, а ще двічі зіграв внічию.
  • Безсмертний вже третій тренер Львова в цьому сезоні. До цього команду також очолював грузин Георгій Цецадзе.