Заявка збірної України

В Українській асоціації футболу оголосили список із 24 гравців, який викликали на матчі збірної України у вересні. Ще 8 футболістів потрапили до резервного списку.

Варто відзначити, що до заявки не потрапив воротар Андрій Пятов. Є Євген Коноплянка – лише у резервному списку, як і Віктор Коваленко.

Зважаючи, шо збірна України без тренера, то заявку формував не тренерський штаб, а комітет національних збірних УАФ, яким керують Олег Блохін та Олексій Михайличенко.

Помер Володимир Голубничий

На 86-у році життя помер дворазовий олімпійський чемпіон Володимир Голубничий. Він спеціалізувався на спортивній ходьбі, двічі встановлював світові рекорди на дистанції 20 кілометрів.

На Олімпіаді в Римі-1960 та Мехіко-1968 ставав переможцем.

Велике інтерв'ю Горуни

Каратист Станіслав Горуна дав велике інтерв'ю для сайту 24 каналу після повернення з Олімпіади в Токіо. Розповів і про хейтерів, і про свої поїздки в Росію, і про карате та чому не вдалося стати олімпійським чемпіоном.

Перша перемога Чорноморця

В четвертому турі УПЛ Чорноморець здобув першу перемогу в сезоні. На виїзді вдалося обіграти Маріуполь, який поки не перемагав в чемпіонаті. В матчі було забито п'ять голів, два з яких – з пенальті.