71-річного чиновника звинувачують в тому, що він не визнає батьківство і ухиляється від сплати аліментів громадянці України.

Дивіться також Дурень 125%, а ще й під***c, – дружина президента Руху обізвала главу суддівського корпусу

З приводу "обліко морале" пана Лучі. Зараз у нього інші турботи, оскільки 5 квітня його самого чекає суд. Причому, він буде виступати в якості відповідача. Ця інформація з судових інстанцій нашої країни є у відкритому доступі. У Святошинському суді міста Києва позивач – Яна Коваль. Справа дуже делікатна – встановлення факту батьківства і стягнення аліментів для забезпечення дитини,
– йдеться у повідомленні джерела.

Нещодавній конфлікт з Лучано Лучі

  • 6 березня відбувся матч Олімпік – Шахтар у рамках 17 туру УПЛ. Переможцем протистояння стали підопічні Луїша Каштру – 0:1.
  • Та матч затьмарив скандал зі скасованим голом Олімпіка. Головний арбітр зустрічі Юрій Іванов прийняв сумнівне рішення і скасував гол команди Юрія Калітвінцева, скориставшись системою VAR.
  • Президент Олімпіка Владислав Гельзін увірвався на післяматчевий коментар тренера та нецензурно висловився щодо роботи арбітра та Лучі.
  • У підсумку Олімпіку заборонили проводити домашні матчі на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського та оштрафували на 500 тисяч гривень.