Титулована гімнастка Меланія Тур ухвалила рішення змінити українське громадянство на ізраїльське. Міжнародна федерація гімнастики (FIG) підтвердила перехід 18-річної спортсменки.

Оце так 12-річна українська гімнастка встановила новий рекорд Книги Гіннеса

Тур: Батьки повністю підтримали

Гімнастка вперше прокоментувала своє рішення, але подробиці не розкрила. Меланія підтвердила перехід до збірної Ізраїлю та запевнила, що на неї ніхто не тиснув. Батьки та сестра спортсменки залишаються в Україні.

"Це все, що я можу пояснити зараз. Рішення про звільнення зі збірної було особисто моє. Батьки повністю підтримали мене.

Вони, до речі, як і моя 3-річна сестра, знаходяться за 150 км від Бахмута і не залишали територію України з початку повномасштабного вторгнення", – розповіла Тур.

Зазначимо, що Меланія Тур проведе рік в спортивному карантині та зможе виступати за збірну Ізраїлю з 12 травня 2024 року.

Що відомо про Меланію Тур

  • Меланія Тур народилася 8 березня 2005 року в Павлограді, Дніпропетровської області.
  • Першим тренером Меланії була Тетяна Григор'єва.
  • Меланія Тур – 5-разова чемпіонка України серед юніорів та дворазова чемпіонка України серед майстрів спорту.
  • На чемпіонаті Європи-2020 з художньої гімнастики, що проходив у Києві, разом з Поліною Карікою, Каріною Сидорак та груповичками Анастасією Возняк, Марією Височанською, Маріолою Боднарчук та Діаною Баєвою виграла командний залік.