Захисник "Шахтаря" Віктор Корнієнко, який взяв участь у першому голі своєї команди, дебютував у Лізі чемпіонів. Про це повідомляє 24 канал.

Дивіться також: "Шахтар" сенсаційно переміг на виїзді "Реал", забивши три голи: відео

Це початок Ліги чемпіонів. Було хвилювання. У першому таймі показали свою гру, забили три прекрасних голи. У першому таймі зробили гру,
– прокоментував Корнієнко перемогу.

"Реал" вийшов з недооцінкою

Корнієнко зізнався, що сильно налаштовувався на гру, адже це був його перший матч у Лізі чемпіонів. "Дебют – переживав. Хотів добре зіграти. Перенервував", – відповів Віктор на запитання про швидку жовту картку.

Футболіст "Шахтаря" вважає, що "Реал" вийшов на матч з недооцінкою.

Мені здається, вони вийшли з недооцінкою. Але ми показали свою гру, свій почерк,
– сказав Віктор.

"Шахтар" після першого тайму перемагав 3:0, але відразу по перерві двічі пропустив. За словами Корнієнка, після того, як рахунок став 3:2, гравці почали нервувати.

"Потрібно було концентруватися, мандраж з'явився. Але ми ви витримали", – резюмував Корнієнко.

Що відомо про перемогу "Шахтаря"?

Українська команда вперше з 1999 року перемогла "Реал". До цього це зробило "Динамо" під орудою Валерія Лобановського. Зазначимо, на матч з "Реалом" донецький клуб приїхав без 9 основних футболістів.