Поєдинок закінчився з рахунком 2:2. Гості двічі виходили вперед, але втратили перемогу на сьомій компенсованій хвилині, повідомляє 24 Канал.

Друга результативна дія Сидорчука в Бельгії

В основному складі Вестерло традиційно зіграв український півзахисник Сергій Сидорчук. Колишній капітан Динамо добре адаптувався у новому колективі та після переходу в Бельгію кожен матч у чемпіонаті розпочинав із перших хвилин.

Цей поєдинок став 16-м для досвідченого футболіста в Лізі Жупіле. І саме в ньому Сергій відзначився першою результативною передачею.

На 17-й хвилині матчу Сидорчук здійснив ривок з центру поля у штрафний майданчик господарів та віддав пас повз захисника Гента на свого партнера Ромео Верманта. 20-річний форвард добре обробив м'яч і влучним ударом відкрив рахунок у матчі.

Дивіться відео з асистом Сидорчука

Усього протягом матчу Сергій Сидорчук здійснив 50 дотиків до м'яча, виконав 32 з 40 точні передачі та одну вдалу спробу дриблінгу. На його рахунку також три відбори та одна виграна верхова дуель.

Нагадаємо, що результативна дія в матчі з Гентом стала другою для Сидорчука у складі Вестерло. У листопаді він забив гол у ворота Левена.