Керівництво УАФ продовжує мати проблеми із законом через підозру у розкраданні коштів на будівництві заводу з виготовлення трави для футбольних полів. В середині червня був заарештований президент асоціації Андрій Павелко.

До теми Життя не на зарплату, огидна вседозволеність та ганьба в збірній: Андрій Павелко і його скандали

Також підозрюваним виступає і генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький. На відміну від Павелка, генсек ігнорував судові засідання під виглядом робочих справ, а також візитів до ТЦК. Хоча Міністерство молоді та спорту забронювало працівників УАФ від мобілізації.

Втім правоохоронні органи все ж знайшли Запісоцького. Служба безпеки України затримала Юрія і доставляє його до Львова, де 5 липня відбудеться судове засідання. Адвокати посадовця заявили. що Запісоцький справді проходив військово-лікарняну комісію у ТЦК.

Новий показовий епізод у справі переслідування керівництва УАФ. Сьогодні вранці представниками силових структур було незаконно затримано генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького. Зараз він проходить в одному з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки військово-лікарську комісію та уточнення даних. Жодних підстав для затримання Юрія Запісоцького, у тому числі якихось порушень з його боку, не було. Такі дії представників силових відомств мають всі ознаки нового етапу кампанії незаконного тиску на УАФ, яка триває з осені минулого року,
– йдеться у заяві.

Читайте також Шанси високі: Андрій Шевченко може очолити УАФ

Раніше суд встановив запобіжний захід Павелку та Запісоцькому у вигляді двох місяців арешту. Проте за них була внесена застава у розмірі майже 20 мільйонів гривень. Тому обоє опинились на свободі.

Пізніше, коли голову УАФ таки заарештували, застава була перерахована на користь держави. Поки Андрій Васильович знаходиться у СІЗО, виконувати обов'язки президента асоціації буде Олег Протасов.